^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Trening czyni mistrz – practice makes perfect

Zapraszamy do obejrzenia kolejnych filmików przygotowanych przez uczniów z klasy lingwistycznej, którzy cały czas szlifują swój angielski. Mówienie w języku obcym nie jest już dla nich barierą nie do pokonania.

A błędy? Z czasem będzie ich coraz mniej.

Boys interestsMy favourite filmsMy favourite place My favourite place 2Our free time Our interestsPancakesPolice investigationMy intererstsMy town

Z kulturą brytyjską na Ty

 DSC146320 maja uczniowie klasy lingwistycznej, pod kierunkiem nauczyciela, p. Izabeli Wójcik, przygotowali turniej wiedzy dotyczący znajomości kultury Wielkiej Brytanii, w którym wzięli udział uczniowie klasy I a i I b. Na lekcji „gościliśmy" królowa Elżbietę II, Sherlocka Holmesa i Jamesa Bonda. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili. Wykazali się również bardzo dobrą znajomością tematu.
Konspekt lekcji otwartej – pobierz PDF

GALERIA

Nasze umiejętności lingwistyczne

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy IB o profilu lingwistycznym rozpoczęli fascynującą podróż z językiem angielskim dookoła świata. Miejscem „startu" jest Wielka Brytania. Celem nadrzędnym realizowanej innowacji jest rozwijanie umiejętności skutecznego komunikowania się w języku angielskim. Uczniowie inspirowani i motywowani przez autorkę innowacji, p. Izabelę Wójcik skutecznie łamią bariery językowe i pokazują, że porozumiewanie się w języku obcym wcale nie jest taką trudną umiejętnością. Zapraszamy do obejrzenia filmów nagranych przez uczniów klasy lingwistycznej. Przepraszamy za drobne potknięcia, cały czas doskonalimy swoje umiejętności, a popełnianie błędów jest naturalnym zjawiskiem w procesie uczenia się.

FILMY I PLAKATY

11

3344

22 1

Copyright © 2014. PG w Wierzbicy Rights Reserved.