^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Turniej o Puchar Wójta Gminy Mirów

20150315 122536W niedzielę 16 marca drużyna chłopców brała udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Mirów w piłce nożnej.

Nasi chłopcy zdobyli II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Finał Powiatu Radomskiego w piłkę nożną dziewcząt

W dniu 17 października w Publicznym Gimnazjum w Przytyku na kompleksie boisk sportowych odbyły się Finał Powiatu Radomskiego w piłkę nożną dziewcząt.W zawodach brały udział zespoły ze szkół w Przytyku, Suskowoli, Zakrzew oraz Wierzbicy. Nasze dziewczyny zdobyły III miejsce.

Finał Powiatu Radomskiego w piłkę nożną chłopców

W dniu 16 października w naszym gimnazjum na kompleksie boisk sportowych odbył się Finał Powiatu Radomskiego w piłkę nożną chłopców. W zawodach brały udział zespoły ze szkół w Iłży, Parznic, Zakrzew i Jedlni Letnisko. Nasi chłopcy zdobyli II miejsce.

Zawody międzygminne dziewcząt w piłkę nożną

20141008 105419W dniu 8 października w naszym gimnazjum na kompleksie boisk sportowych odbyły się międzygminne zawody sportowe w piłkę nożną dziewcząt.W zawodach brały udział zespoły ze szkół w Iłży i Makowcu. Nasze dziewczyny zdobyły I miejsce.

Finał Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w piłce nożnej chłopców

8 maja nasza drużyna w składzie: Szymon Dulias, Piotr Jaworski, Sebastian Więczasek, Jakub Piskorz, Bartosz Reuszel, Jonasz Szyszka, Grzegorz Dziurzyński, Przemysław Pietrasiewicz, Rafał Bielecki, Sebastian Nadgrodkiewicz zdobyła III miejsce w Finale Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych, które odbyły się w Radomiu.

Drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Międzypowiatowe Półfinały Piłki nożnej chłopców

Nasza drużyna w składzie: Szymon Dulias, Piotr Jaworski, Sebastian Więczasek, Jakub Piskorz, Bartosz Reuszel, Jonasz Szyszka, Grzegorz Dziurzyński, Przemysław Pietrasiewicz, Rafał Bielecki, Sebastian Nadgrodkiewicz zdobyła I miejsce w Półfinałach Międzypowiatowych piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych, które odbyły się w Szydłowcu. Finał odbędzie się 8 maja w Radomiu.

Copyright © 2014. PG w Wierzbicy Rights Reserved.