^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wielkanocny Turniej Kadetek w Siatkówkę

image2W dniu 27 marca w ZSO nr 4 w Radomiu odbył się Wielkanocny Turniej Kadetek w Siatkówkę. W zawodach tych brały udział drużyny z Radomia, Iłży i Wierzbicy. Po rozegraniu wszystkich spotkań każda z drużyn miała po jednym zwycięstwie i jednej przegranej. Zliczając wszystkie punkty klasyfikacja wyglądała następująco:

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej o Puchar Premier RP Ewy Kopacz

3W dniu 08.12.2014 w Wolanowie odbył się Mikołajkowy Turniej o Puchar Premier RP Ewy Kopacz. W zawodach tych brały udział nasze uczennice z klasy 2A. Do udziału w rozgrywkach zostało zaproszone 10 drużyn dziewcząt. W tym mocno obsadzonym turnieju po bardzo zaciętych pojedynkach, które wszystkie kończyły się tylko różnicą dwóch punktów nasza drużyna zajęła 7 miejsce. Gratulujemy postawy dziewczynom z naszej szkoły.

Międzygminne zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniu 20.11.2014 roku odbyły się w Iłży międzygminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach tych brały udział zespoły z Iłży, Skaryszewa i Wierzbicy. Po rozegraniu wszystkich spotkań drużyna naszej szkoły uplasowała się w kategorii dziewcząt na 2 miejscu, natomiast w kategorii chłopców na 3 miejscu. Gratulujemy postawy i dobrej gry.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Parznicach

Dnia 9 czerwca 2014 roku w Parznicach odbył się turniej w piłce siatkowej chłopców. W zawodach tych brali udział uczniowie z Parznic, Wolanowa, Skaryszewa i Wierzbicy. W tym turnieju uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce. Statuetkę dla najlepszego atakującego otrzymał nasz uczeń Patryk Leszczyński.

Czytaj więcej...

Copyright © 2014. PG w Wierzbicy Rights Reserved.